RU73X2A27R4LTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X2A27R4LTDF
JLCPCB Part #
C4235833
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS