RQ73C2A21RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A21RBTD
JLCPCB Part #
C3967266
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS