RN73C1E20KBTD
MFR.Part #
RN73C1E20KBTD
JLCPCB Part #
C2079648
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS