CRGH0603F95K3
MFR.Part #
CRGH0603F95K3
JLCPCB Part #
C2098020
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS