RQ73C1E1K78BTD
MFR.Part #
RQ73C1E1K78BTD
JLCPCB Part #
C2095632
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS