RQ73C2A165RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A165RBTD
JLCPCB Part #
C2083385
Description
-55℃~+155℃ 100V 165Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS