RQ73C2A16R5BTD
MFR.Part #
RQ73C2A16R5BTD
JLCPCB Part #
C4128637
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS