CRGH0805J110R
MFR.Part #
CRGH0805J110R
JLCPCB Part #
C2099567
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS