RQ73C2A140RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A140RBTD
JLCPCB Part #
C2084152
Description
-55℃~+155℃ 100V 140Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS