RQ73C2A143RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A143RBTD
JLCPCB Part #
C4007612
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS