H8205KDZA
MFR.Part #
H8205KDZA
JLCPCB Part #
C1405754
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS