RN73C2A78R7BTD
MFR.Part #
RN73C2A78R7BTD
JLCPCB Part #
C1716221
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS