RQ73C2A130KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A130KBTD
JLCPCB Part #
C2083938
Description
-55℃~+155℃ 100V 130kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS