CRGH0805F71K5
MFR.Part #
CRGH0805F71K5
JLCPCB Part #
C4167932
Description
-55℃~+155℃ 333mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS