CPF1206B17R4E1
MFR.Part #
CPF1206B17R4E1
JLCPCB Part #
C4174122
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS