RQ73C2A124KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A124KBTD
JLCPCB Part #
C2084038
Description
-55℃~+155℃ 100V 124kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS