CRGCQ0805F15R
MFR.Part #
CRGCQ0805F15R
JLCPCB Part #
C2082075
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS