TLM2HER082JTE
MFR.Part #
TLM2HER082JTE
JLCPCB Part #
C1698516
Description
750mW 82mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS