RQ73C1J34K8BTD
MFR.Part #
RQ73C1J34K8BTD
JLCPCB Part #
C2084435
Description
-55℃~+155℃ 150mW 34.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS