DT13-12PA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
DT13-12PA
Description
-55℃~+125℃ 12P 13A 2 250V 2x6P 4.44mm 6 6.35mm Copper alloy Gray Tin UL94V-0 - Wire To Board Connector ROHS