RA73F2A7K87BTDF
MFR.Part #
RA73F2A7K87BTDF
JLCPCB Part #
C4123434
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS