SQZW104R7J
MFR.Part #
SQZW104R7J
JLCPCB Part #
C1365935
Description
-55℃~+250℃ 10W 4.7Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS