RQ73C1J2K1BTDF
MFR.Part #
RQ73C1J2K1BTDF
JLCPCB Part #
C4175311
Description
-55℃~+155℃ 150mW 2.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS