CPF0201B681RE
MFR.Part #
CPF0201B681RE
JLCPCB Part #
C4316804
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS