CRGH0603F3K3
MFR.Part #
CRGH0603F3K3
JLCPCB Part #
C2074143
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS