RQ73C1J26K1BTDF
MFR.Part #
RQ73C1J26K1BTDF
JLCPCB Part #
C3963953
Description
-55℃~+155℃ 150mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS