RQ73C1J24K3BTD
MFR.Part #
RQ73C1J24K3BTD
JLCPCB Part #
C2083682
Description
-55℃~+155℃ 150mW 24.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS