RN73R1JTTD8871D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD8871D10
JLCPCB Part #
C4160747
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS