RQ73C1E24K3BTD
MFR.Part #
RQ73C1E24K3BTD
JLCPCB Part #
C4248171
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS