TLM2BDR024FTD
MFR.Part #
TLM2BDR024FTD
JLCPCB Part #
C1702443
Description
24mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS