RQ73C1J15K8BTD
MFR.Part #
RQ73C1J15K8BTD
JLCPCB Part #
C4020228
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS