RQ73C1J6K34BTD
MFR.Part #
RQ73C1J6K34BTD
JLCPCB Part #
C2084292
Description
-55℃~+155℃ 150mW 6.34kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS