KRPA-5AG-24
MFR.Part #
KRPA-5AG-24
JLCPCB Part #
C1563649
Package
Plugin,35.7x35.7mm
Description
-45℃~+55℃ 10A 240V@AC 24V AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,35.7x35.7mm Power Relays ROHS