RQ73C1J11K5BTD
MFR.Part #
RQ73C1J11K5BTD
JLCPCB Part #
C4075809
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS