RK73G1JTTD32R4F
MFR.Part #
RK73G1JTTD32R4F
JLCPCB Part #
C2578325
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS