RT0603CRC072K26L
MFR.Part #
RT0603CRC072K26L
JLCPCB Part #
C2141677
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS