RQ73C1E931RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E931RBTD
JLCPCB Part #
C2095326
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS