355027RJT
MFR.Part #
355027RJT
JLCPCB Part #
C2095581
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 300V 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS