RQ73C1E93R1BTD
MFR.Part #
RQ73C1E93R1BTD
JLCPCB Part #
C2084084
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS