RK73G1ERTTP3243F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP3243F
JLCPCB Part #
C5725070
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS