RQ73C1E464RBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C1E464RBTD
JLCPCB Part #
C3988768
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS