3540150RFT
MFR.Part #
3540150RFT
JLCPCB Part #
C3980822
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS