CRCW040223K2FKTD
MFR.Part #
CRCW040223K2FKTD
JLCPCB Part #
C3916596
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount