RQ73C1E2K1BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C1E2K1BTD
JLCPCB Part #
C3911832
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS