CPF0603B68KE1
MFR.Part #
CPF0603B68KE1
JLCPCB Part #
C2079657
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS