RA73F1J5K11BTDF
MFR.Part #
RA73F1J5K11BTDF
JLCPCB Part #
C4220520
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.11kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS