RCS1005F7150CS
MFR.Part #
RCS1005F7150CS
JLCPCB Part #
C17475053
Description
-55℃~+155℃ 63mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS