MPT30C16RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPT30C16RJ
JLCPCB Part #
C1446606
Package
TO-220-2
Description
-65℃~+150℃ 16Ω 30W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS