RQ73C1E11K3BTD
MFR.Part #
RQ73C1E11K3BTD
JLCPCB Part #
C2089829
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS