3503G2B3K16FTD
MFR.Part #
3503G2B3K16FTD
JLCPCB Part #
C6060372
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.16kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS